HAKKIMIZDA

İNTİZAM, 1970 senesinde Unkapanı' nda beyaz peynir sektörüne girmiştir. 15 Senelik süre zarfında, 1985 yılında Unpanı'nın yıkılıp yerine Rami' nin inşaa edilmesinden sonra şirketimiz Rami' ye taşınmıştır. Peynircilik sektöründe büyük bir tecrübe kazanan şirketimiz 2003 senesinde yüksek deneyimini imalaata aktarmıştır İNTİZAM adı altında ve kısa sürede Türkiye’de adını duyurmuştur. Büyük talep üzerine şirketimiz 2007 yılında MEGA CENTER' e taşınmıştır.

Kurulduğu ilk günden beri imalathanesini her geçen gün yenileyen ve modernleştiren bir tesis haline gelmiştir. Tüketicinin sağlıklı beslenme sorumluluğu ile hareket eden firmamız, ürünlerini bir Avrupa standartı olan HACCP normlarıyla işlemekte ISO 22000:2005, BRC Food Standart Version 7, IFS Version 6 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UKS Belgelendirme onaylı Helal Gıda Sertifikaları ile çalışmaktadır.

Üretim için tüm sertifikalara sahip olan firmamız yapmış olduğu yeni yatırımlarla, fabrika üretim birimlerini, teknolojik alt yapısı ve kurumsal kimliğini yenileyerek Türkiye‘nin bütün bölgeleri için üretim ve dağıtım yapabilen modern bir yapıya kavuşmuştur.

Geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'de hizmet vererek, lezzetlerin tüm sofralarda yer almasını sağlamış, İNTİZAM markasını büyüterek sektöründe tanınan bir marka haline gelmiştir.